Programma

zaterdagmiddag | zaterdagavond | zondagmiddag

De Opening; De Onthulling

De Opening; De Onthulling

locatie Wilhelminapark 1

dagdeel zaterdagmiddag

tijd 13.00 - 15.00

Natuurmuseum Brabant

Natuurmuseum Brabant

locatie Spoorlaan 434

dagdeel zondagmiddag zaterdagmiddag

tijd 10.00 - 17.00

TextielMuseum

TextielMuseum

locatie Goirkestraat 96

dagdeel zondagmiddag zaterdagmiddag

tijd 12.00 - 17.00

Cursushuis Goretti & Galerie Dusseldorp

Cursushuis Goretti & Galerie Dusseldorp

locatie Wilhelminapark 54 en 110

dagdeel zondagmiddag zaterdagmiddag

tijd 12.00 - 18.00

Dröge Ateliers

Dröge Ateliers

locatie Bisschop Bekkerslaan 263 (bij achteringang Textielmuseum)

dagdeel zaterdagmiddag zondagmiddag

tijd 12.00 - 17.00

Paradox

Paradox

locatie Telegraafstraat 62

dagdeel zaterdagmiddag

tijd 13.00 - 14.00

Theaters Tilburg

Theaters Tilburg

locatie Schouwburgring

dagdeel zaterdagmiddag

tijd 13.00 - 18.00 (verschillende aanvangstijden)

Museum De Pont

Museum De Pont

locatie Wilhelminapark 1

dagdeel zaterdagmiddag zondagmiddag

tijd 13.00 - 18.00 (za) | 11.00 - 17.00 (zo)

Cinecitta

Cinecitta

locatie Willem II straat 29

dagdeel zaterdagmiddag

tijd 13.00 - 18.00

bkkc

bkkc

locatie Spoorlaan 21 I-k

dagdeel zaterdagmiddag zondagmiddag

tijd 13.00 - 17.00

Gastatelier LeoXIII

Gastatelier LeoXIII

locatie Leo XIII Straat 90h

dagdeel zondagmiddag zaterdagmiddag

tijd 13.00 - 21.00

Kunstpodium T

Kunstpodium T

locatie Noordstraat 105

dagdeel zaterdagmiddag zondagmiddag

tijd 13.00 - 17.00

Lustwarande

Lustwarande

locatie Park De Oude Warande (parkeren Bredaseweg 144 / Auberge du Bonheur)

dagdeel zaterdagmiddag zondagmiddag

tijd 14.00 - 16.00

Bibliotheek Tilburg Centrum

Bibliotheek Tilburg Centrum

locatie Koningsplein 10

dagdeel zaterdagmiddag

tijd 14.00 - 16.30 (verschillende aanvangstijden)

De NWE Vorst

De NWE Vorst

locatie Willem II straat 49

dagdeel zaterdagavond

tijd 19.00 - 02.00 (verschillende aanvangstijden)

Heyhoef Backstage

Heyhoef Backstage

locatie Kerkenbosplaats 1

dagdeel zaterdagavond

tijd 20.00 - eindtijd onbekend

De Link

De Link

locatie Huiskamer Noordstraat 101

dagdeel zaterdagavond

tijd 20.30 - 21.45 (3* 15 minuten)

Solar Cinema

Solar Cinema

locatie Huibenvenpark / Reeshof

dagdeel zaterdagavond

tijd 20.30 - 23.30 (verschillende aanvangstijden)

Theater De Boemel

Theater De Boemel

locatie Burgemeester Brokxlaan 8-76

dagdeel zondagmiddag zaterdagavond

tijd 21.00 (za) | 15.30 (zo)

Hall of Fame

Hall of Fame

locatie Burgemeester Brokxlaan 6 (Skatecafé)

dagdeel zaterdagavond

tijd 22.00 - 04.00

Human Rights Tattoo

Human Rights Tattoo

locatie Heuvel

dagdeel zaterdagmiddag zaterdagavond zondagmiddag

tijd doorlopend

Factorium Podiumkunsten

Factorium Podiumkunsten

locatie Koningsplein 11A (ingang aan Bisschop Zwijsenstraat)

dagdeel zondagmiddag

tijd 13.00 - 16.00

013 Poppodium

013 Poppodium

locatie Veemarktstraat 44

dagdeel zondagmiddag

tijd 14.00 - 18.00

Joost van Dijk @ Sooss

Joost van Dijk @ Sooss

locatie Willem II passage 40

dagdeel zondagmiddag

tijd 14.00 - 15.30

Paradox

Paradox

locatie Telegraafstraat 62

dagdeel zondagmiddag

tijd 15.00 - 16.30

DansBrabant (Open Studio)

DansBrabant (Open Studio)

locatie Goudenregenstraat 15-07

dagdeel zondagmiddag

tijd 15.00 - 18.00

Human Rights Tattoo - Family Assembly

Human Rights Tattoo - Family Assembly

locatie Willem II straat 49

dagdeel zondagmiddag

tijd 15.30 - 17.00